Rudina Magjistari bëhet nënëRudina Magjistari është bërë nënë për herë të parë. Pak orë më parë, ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, të cilën e ka pagëzuar me emrin Mia.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja në profilin e saj në Facebook, ku shkruan:

“Jemi të lumtur të ndajmë gëzimin tonë me ju sot. Para katër orësh lindi Mia, engjëlli që na mbushi jetën plot. Rudina dhe Xhavit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here