8Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari tregohet gjithnjë mjaft diskrete sa i përket jetës së saj private.

Por këtë herë në premierën e filmit “Lorik”, Rudina u shfaq e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Xhavit Bajrami. Të dy mjaft në formë dhe elegantë kanë pozuar për aparatin. Çifti kanë së bashku një vajzë, vogëlushen Mia./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here