1Selin Demiratar është aktorja që me rolin e saj të Nerminit dikur fitoi shumë simpati në publikun shqiptar.

Aktorja ishte edhe Miss Turkey dhe ndër vite cilësohej prej femrave më të bukura turke, përcjell ORAinfo.

‘Nermin’ duket se është plakur shumë edhe pse numëron 35 vite.

Ja si po dukej ajo sot

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here