Për Selena Gomez, temperaturat janë ende shumë të larta. Ajo ka kaluar thuajse gjithë pushimet e verës në bikini, por nuk do ta përfundojë këtë shumë shpejt.

Aktorja 20 vjeçare është parë duke pushuar në Miami.

Aktorja është në lidhje me pop yllin Justin Bieber dhe siç është raportuar shpeshëherë, ajo i rrin shumë gati kësaj lidhje.

Magazinat shkruajnë se ajo kontrollon çdoherë telefonin e Bieber, sidomos kur kthehet prej ndonjë xhirimi apo koncerti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here