Këngëtarja shqiptare Rrezarta Shkurta, është ndër këngëtaret e dashura për publikun, transmeton orainfo.

Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, pjesë e të cilave shpesh-herë është edhe vajza e saj Hera.

Ndërsa sonte ajo ka postuar një fotografi artistike, në të cilën ka zbuluar pjesërisht këmbët, po ashtu duket shumë elegante dhe seksi.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here