emmarobertsEmma Roberts është arrestuar nga policia kanadeze pasi ka rrahur të dashurin e saj, aktorin Evan Peters.

Sipas ‘TMZ’, aktorja 22-vjeçare, mbesa e të famshmes Julia Roberts, është ndaluar nga policia më 7 korrik pasi ka goditur dhe kafshuar 26-vjeçarin.

Emma është lënë e lirë disa orë pas arrestit pasi Evan nuk ka ngritur padi ndaj saj. Gjithçka është sqaruar dhe aktorët e rinj janë sërish bashkë.

Emma Roberts dhe Evan Peters janë njohur vitin e kaluar në sheshxhirimin e filmit ‘Adult World’./TCH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here