12Pak kohë më parë, këngëtarja Adelina Berisha zuri vend në media mbi një zhvillim pak të çuditshëm.

Ajo ishte parë në zyret e Telekomit të Kosovës duke habitur mbi një punësim të mundshëm në këtë ndërmarrje publike.

Dihet se këngëtarja ka studiuar në fakultetin ekonomik, drejtimin menaxhment dhe e ka pasur si obligim të bëj punë praktike.

E si e ftuar në hejWazzup, Adelina sqaroi këtë pjesë duke deklaruar se periudha në Telekomin e Kosovës ka qenë vetëm praktikë.

Ndryshe, këngëtarja së fundi ka sjell këngën e re të titulluar “NA”, e cila është shikuar mbi 1.6 milion herë në YouTube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here