Rozi vë në plan të parë trupin dhe gjoksin Rozana Radi ka zgjedhur ditët e fundit të verës për të pushuar dhe për t’u relaksuar.Aktorja dhe këngëtarja ka sjellë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me bikini.

Imazhet nga pushimet e këngëtares kanë tërhequr vëmendjen e faqeve rozë shqiptare, derisa ajo vë në plan të parë trupin dhe gjoksin.

Këto fotografi, Rozana i ka bërë gjatë pushimeve të saj në Turqi.

Rozi vë në plan të parë trupin dhe gjoksin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here