Rozi sulmon mediat për linjat e sajRozana Radit i ka ardhur në majë të hundës me median dhe gazetarët. Këngëtarja dhe tekstshkruesja ka pozuar me bikini, ndërsa duket në formë vërtet të mirë fizike dhe ka akuzuar gazetarët që kanë manipuluar me fotoshop fotot e saj për të fituar më shumë para.

35-vjeçarja i ka bashkangjitur fotos një rrëfim goxha të sinqertë, teksa ka treguar të gjitha sakrificat që i është dashur të bëjë për të arritur deri aty: “Ska filter fare. Asgje! Se mu nxi jeta ne biçiklet gjithe vitin.

Kshu qe mos beni gam gam se na lodhet. Doni me shit e na beni me 5 barqe. Une kam harru qe egziston buka. E kam nis me @dancewithmealbania fal @albi_nako kam rene shume dhe e vazhdoj me biciklet ne natyre.Kaq kisha”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here