Rozana Radi nuk mund të mos e tregoj gjoksinKëngëtarja Rozana Radi është femra e cila njihet për stilin më ndryshe qe ka nga femrat e tjera të estradës sonë, ajo vecse ka një paraqitje të mirë ka dhe një zë me të cilin ka grumbulluar rreth vetës së saj shumë adhurures, shkruan Gazeta Blic.

Edhe Rozana si të gjitha kolegët e saj nuk mungon në rrjetet sociale por as nuk mungojnë foto të cilat provokojnë pak a shumë ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilen shihet se ka një gjoks bombastik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here