Rozi kundër të gjithëveSapo ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Për me pas një roze”, në videoklipin e së cilës Rozana Radi erdhi joshëse si kurrë më parë.

Gjersa po shijon suksesin e kësaj kënge, e cila u mirëprit nga publiku, këngëtarja duket të jetë e frustruar me të gjithë kolegët, transmeton Telegrafi.
E ftuar në emisionin Mad Day, Rozi ka thënë se kolegët e saj janë të shtirur dhe me komplekse.

Rozana ka shkuar deri aty sa ka ngritur çmimin e teksteve të saj për të shmangur bashkëpunimin me persona që nuk i pëlqejnë, e nisur nga fakti që është ndër tekst-shkrueset më të mira në treg.

Ajo ka thënë se nuk shkruan kurrë tekste për këngëtarë që nuk i ka për zemër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here