Rozi dhe Adelina trupin me celulit?!Disa orë para spektaklit “Your Face Sounds Familiar”, këngëtaret Adelina Tahiri dhe Rozana Radi kanë publikuar në rrjetet sociale një fotografi.

Këngëtaret shfaqen të veshura me të bardha dhe të zhveshura në disa pjesë të trupit, transmeton Telegrafi.

Pikërisht në pjesët e zbuluara shohim që këngëtaret kanë probleme në lëkurën e tyre.

Nuk e dimë nëse është celulit apo filtri, por Rozi dhe Adelina nuk duken edhe aq bukur siç jemi mësuar ti shohim në të kaluarën në fotografitë e publikuara në Instagram apo Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here