Ka pak kohë që çifti i ri shou-biz shqiptar ka nisur të bashkëjetojë.

E kemi fjalën për këngëtaren Rozana Radi dhe reperin Mc Kresha, të cilët kanë lënë qytetet e tyre të lindjes dhe thuhet se kanë marrë një apartament në Prishtinë.

Por, mes disa zërave që e kanë takuar dhe e njohin nga afër Rozana Radin, flitet se këngëtarja është shtatzënë. Megjithëse ky lajm, që duket ende si thashetheme dhe nuk është ende i konfirmuar.

Por edhe nëse është e vërtetë çifti nuk duhet ta fshehë këtë gjë, pasi fëmijët janë bekimi më i madh që vijnë nga Zoti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here