Rozana Radi pjesë e “Dance With Me”Rozana Radi do të jetë pjesë e “Dance With Me”. Nëse mendoni se ajo do të jetë konkurente, këtu gaboheni.

Ajo ka ndarë këtë emocion me të gjithë miqtë dhe ndjekësit e saj, me anë të një postimi në Instagram.

“Viti i 3 te @dancewithmealbania. Super kast! Kam fatin të jem në stafin e Dancit.

Ju siguroj që do jetë një nga spektaklet më të mirët që keni parë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here