rozanaPërmes rrjetit social Instagram, këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi ka bërë të ditur se së shpejti do të filloj emisionin e saj investigativ.

Emisioni do të titullohet “Boom” dhe është emision investigativ.

Emisioni do të drejtohet nga vet këngëtarja dhe moderatorja e njohur Fiori Dardha.

Rozana Radi këtë vit po merr pjesë dhe në festivalin Kënga Magjike me këngën “Ma thuaj ti” e cila është mirëpritur shumë mirë nga publiku, por nuk ka munguar as përkrahja nga kolegët e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here