Rozana Radi ka ndryshuar modelin e flokëve.

Me stilin e flokëve si këngëtarja amerikane Rihana dhe kolegia shqiptare Ciljeta, kengëtarja dhe kohët e fundit teksshkruese këngësh, Rozi është shfaqur në festa të ndryshme duke spikatur me sharmin e saj duke pozuar me miq që realisht janë personazhe publie, si Kastro, Arjan Konomi, aktorë të humorit etj.

Përvec flokëve të shkurtër nuk ka munguar veshja serioze, ndryshe nga sa e kemi para Rozin në video dhe festa të tjera.

Por si ka ndryshuar Rozi, ja foto që tregojnë sesa serioze është bërë Rozana Radi nga viti 2009 në vitin 2010./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here