Para dy ditesh qarkulloi per pak ore nje lajm qe lidhet me nje cift simpatik te showbizit.

Behet fjale per dy kengetaret, Mc Kresha dhe Rozana Radi, per te cilet u tha se do te behen shume shpejt prinder, pra qe Rozi eshte shtatzene.

Kengetaret e hitit “Jaba daba du” kane pak kohe qe kane nisur te bashkejetojne ne Prishtine te Kosoves, ndaj mesa duket kane lindur keto spekulime, shtuar kesaj faktin qe Rozana ka marre ndonje kile me teper.

Ne fakt, sic kane raportuar disa media kosovare, kane qene disa te njohur te ciftit ata qe e kane thene mes njeri-tjetrit kete lajm, i cili ne fakt u mohua ne kohe rekord nga Mc Kresha. Ai vete tha se nuk eshte ne pritje te nje femije me Rozana Radin dhe se gjithcka qe ka qarkulluar ne pak ore, nuk ka qene vecse thashethemi i radhes.

Krijuesi i hitit “Lej Flleshat”, i cili e cilesoi kete shtatzeni si shpifje, aktualisht ndodhet ne Gjermani, ku eshte i ftuar per disa koncerte. Nderkaq, vete Rozi nuk eshte prononcuar per kete ceshtje, por eshte mjaftuar me nje status ne FB: “Boll na cate taravelen”! /Standard/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here