Është njohur gjithmonë për eksperimentet e vazhdueshme që bën me look-un, ama këtë herë i ka kaluar kufijtë. Kurrë më parë s’kishte ndërmarrë ndryshime në një kohë kaq të shkurtër.
Në harkun kohor të 1 muaji këngëtarja Rozana Radi është kthyer nga bionde, në flokëkuqe, për t’u rikthyer sërish vetëm pak ditë më parë në bionde.
Ka qenë një nga koncertet e saj të fundjavës që e ka sjellë Rozin të ndryshuar sërish në sytë e publikut. Ishte pikërisht ky, koncerti që na njohu edhe më shumë me popullaritetin e vajzës së dashur të skenës.
Gjatë asaj mbrëmjeje e kishe të vështirë t’i numëroje vizitorët dhe kjo për dy arsye: E para sepse ishin të shumtë në numër dhe e dyta sepse ishin gjatë gjithë kohës në lëvizje (duke kërcyer), si pasojë e këngëve ritmike që Rozi kishte zgjedhur për të interpretuar.
Përmes këtij takimi me fansat Rozana premtoi se shumë shpejt do të vinte për ta edhe kënga më e re e saj. Mbrëmja përfundoi rreth orës tre të mesnatës dhe asnjëri prej të pranishmëve nuk u largua përpara saj. (Bluetooth)

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here