Roza prezanton të dashurin Ka bërë mjaft bujë në showbizin shqiptare lidhja e dashurisë së Roza Latit dhe kantautorit Stine.

Por mesa duket të dy e kanë pas këtë histori dhe secili ka rindërtuar një jetë të re me partner të ri. Pas lajmit që Stine do të bëhet baba, tashmë shohim Roza Latin krah një personi të ri, të cilin në Instagram i dedikon fjalë të ëmbla dashurie.

Në këtë këtë mënyrë ajo e ka prezantuar të dashurin e saj, ose të paktën kështu duket nga ajo çfarë ka shkruar si dixhiturë poshtë fotos. “Të dua forever”,-shkruan Lati.

Roza prezanton të dashurin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here