Roza prezanton djalin që i ka rrëmbyer zemrënKohë pushimesh dhe për Roza Latin, ajo është nisur para dy ditësh me pushime, gjë që e tregojnë dhe fotot e postuara në instagram.

Roza duket e mirë shoqëruar, ndërkohë që shihet si gjithmonë në shoqërinë e qenushës së saj të racës Doberman, por jo vetëm.

Ajo gjithashtu shihet e shoqëruar nga një djalosh me tatuazh të madh në shpatull. Nuk dihet se kush mund të jetë djaloshi simpatik por duket se janë të afert pasi ndajnë të njejtin peshqir plazhi.

Ajo e ka pranuar që është në një lidhje dashurie, por asnjëherë se kishim parë krah personit të zemrës.

Roza prezanton djalin që i ka rrëmbyer zemrën

Por a është ky personi që i ka fituar zemrën Rozës, nuk dihet akoma, gjithsesi duken shumë bukur bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here