Roza Lati vjen tejet joshëse në imazhet e reja.

Roza Lati ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri.

Në këto fotografi, ajo shfaqet vetëm në të brendshme, kurse në pjesën e sipërme kishte veshur një bluzë të shkurtër.

Në fokus të këtyre imazheve janë beli i sheshtë dhe këmbët seksi të moderatores, Roza Lati.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here