Rovena Stefa merr ofertë milionëshe për film pornografik?Rovena Stefa ka arritur vëmendjen e madhe të medias me setin e fundit fotografik.

Madje ajo nuk ka publikuar të gjitha njëherësh duke arritur të mbajë vëmendjen çdo ditë me nga një fotografi të re, transmeton Telegrafi.

Sipas këngëtares këto fotografi erotike i sollën asaj një ofertë një milionë dollarëshe nga një produksion amerikan i filmave pornografik.

Rovena këtë e ka thënë përmes profilit të saj në rrjetet sociale dhe duke ditur që sot është 1 prilli mbase këngëtarja edhe është tallur me miqtë dhe fansat e saj./Telegrafi/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here