Rovena Stefa me klipin erotikRovena Stefa nuk ka të ndalur. Kjo foto tregon më së miri se çfarë po pritet nga kjo këngëtare.

Nga fotot e mëparshme të publikuara dhe kjo shihet se klipi do të jetë shumë erotik.

Klipi i këngës do të lansohet me 9 Maj e që do të jetë shumë i nexhtë për disa persona.

Rovena Stefa me klipin erotik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here