rovenaRovena Stefa shokon, mbulon fytyrën e zbulon gjithçka. Ja fotoja e parë e sesionit erotik!Ajo ka ecur gjithmonë përpara me kohën duke na treguar të gjithëve se bukuria femërore mund të shfaqet në mënyrë elegante e krenare.

Bukuria na përket të gjithëve e duhet ta shijojmë atë si një vepër arti.Së bashku me muzikën edhe fotografia si një nga pasionet e mëdha të artistes së njohur mbarëshqiptare.

Pa filluar akoma stina e verës, vjen një set të fuçishëm me nota erotike artistike nga këngëtarja kontraverse Rovena Stefa.

Ajo e ka filluar prezantimin e albumit fotografik me një foto që të godet që në pamje të parë me fuqinë e ndjenjave që provokon, guximin dhe sensualitetin.

Ditët në vazhdim do të publikohen edhe fotografitë tjera të albumit erotik të Rovit.

Rovena Stefa me foto erotike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here