Rovena Stefa krejtësisht nudo Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa vazhdon të prodhoi sensacion me trupin e saj seksi.

Por kësaj here duket se ka shkuar përtej të zakonshmes, duke postuar një fotografi nudo dhe duke i treguar të pasmet e saj që ‘mbështillen’ vetëm me të brendshme që pak dallohen, ndërsa, gjoksin e ka fare të pambuluar.

Rovena këtë fotografi e ka postuar në llogarinë e saj në Facebook, kurse ka shkuar vetëm dy shkronja B….e, sikur ka dashur të thotë “belfie”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here