rovenaRovena Stefa vazhdon të mahnitë në kohët e fundit. Krahas disa pozimeve erotike, ajo ka ardhur edhe me një intervistë mjaft ndryshe.

Këngëtarja ka folur për Prive nga vaska vetëm me jelekë duke vënë në plan të parë gjoksin e saj.

Ajo thotë se njerëzit duhet të ndihen të lirë dhe të bëjnë çfarë të duan, ndërsa ata që nuk janë për gjëra të tilla, le të mos i bëjnë.

Rovi ka folur edhe për lodrat seksuale për nxitjen e fantazisë, ndërsa ka hedhur poshtë mundësinë e xhirimit të ndonjë videoje seksuale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here