Rovena Stefa bënë poza më bikiniNë spotin e saj të fundit, këngëtarja Rovena Stefa, për pak sa nuk na i tregon edhe gjinjtë e saj.

Se ajo është një adhuruese e madhe e erotikës, tregon edhe në spot, ku bënë poza seksi në bikinet e saja.

Në spotin e saj ajo paraqitet edhe me një djalosh tjetër me brekë ngjyrë hiri.

Kënga “Malli” ka disa kohë që lëshohet nëpër televizionet shqiptare dhe Rovena për këtë spot më shumë ka marrë lëvdata për zhveshjen e saj dhe paraqitjen e saj seksi, sesa për spotin apo cilësinë e këngës. /Express/

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here