Ajo ende e ka titullin e një misi, e cila pak kohë më parë ka përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Queen of the World’, por bukuroshja vazhdon të befasojë.

Është kjo Rovena Domi, e cila këto ditë fotot e saj të realizuara nga mjeshtri Renuar Locaj, afër detit të bukur shqiptar, po bën xhiron e botës shqiptare në mediet e shkruara dhe në internet.

Rovena duket në këtë foto shumë “in’ dhe si një mis që të djegë, ku natyrisht që komentet më të përvëluara i ka marrë nga gjinia mashkullore. Ndërsa misi shqiptar duket në formë dhe mjaft rrezatuese në këtë set fotografik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here