Rovena Dilo noton nudoKëngëtarja Rovena Dilo po kalon pushime relaksuese në plazhet e Greqisë, konkretisht në Nea Peramos, Kavala.

Ajo shihet në foto duke notuar, por ka ditur t’i ‘fshehë’ mirë rrobat e banjos. Me sy të lirë duket sikur këngëtarja po noton nudo.

Këtë nuk mund ta themi me siguri. E rëndësishme është që ajo po relaksohet dhe po i shijon pafund këto pushime.

Rovena Dilo noton nudo

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here