Rovena Dilo gati për një sfidë të reNesër dhe pasnesër në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit, balerinët profesionistë të këtij institucioni do të prezantojnë koreografitë e tyre në “Koreolabos”.

Një ndër ta është edhe balerini i njohur i “Dancing With The Stars”, Eltion Merja i cili nga edicioni i fundit i këtij spektakli fitoi jo vetëm një mikeshë të mirë, por edhe një producente, siç është këngëtarja Rovena Dilo, shkruan Revista Who.

Dilo qëndron në krye të produksionit të të kësaj shfaqjeje që mban titullin “Pushteti i karriges”, që mbështetet nga “NGB Bank”.

Rovena Dilo gati për një sfidë të re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here