Ajo filloi bashkëpunimin me Mark dhe Spencer shtatë vite më parë.

Dhe tani Rosie Huntington-Whiteley tani ka lansuar linjën e të brendshmeve, me të cilat ka realizuar dhe set fotografik, përcjell Bota sot.

Modelja britanike 32 vjeçare është shfaqur e mahnitshme në lloje të ndryshme të të brendshmeve, duke treguar hiret trupore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here