Rosie Huntington-Whiteley e konsideron veten një ‘biznes’ dhe e admiron etikën e punës së supermodeles Gisele Bundchen.

Bukuroshja e modës dhe e filmit, e cila është në romancë me aktorin Jason Statham, thotë se ka mësuar shumë nga qasja ndaj punës që e bën Gisele.

“E adhuroj Gisele-n. Ajo ka një imazh aq të shëndoshë dhe e ka shndërruar veten në një brand. Edhe unë mundohem ta shikoj veten si një biznes, në të cilin punoj”, ka thënë ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here