Vetëm pak ditë më parë këngëtarja shkodrane, Rosela Gjylbegu, ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Pafundësi”.

Komente shumë pozitive ka marrë kënga e saj, por vajza na ra në sy se di edhe të vijë trendi dhe jo të quhet vetëm serioze, siç jemi mësuar ta shohim.

Videoklipi është xhiruar nga ‘Pro Video’, ndërsa prodhimi i këngës nga “Threedots”, të udhëhequr nga Flori Mumajesi, si duket ka në menaxhimin e tij edhe Roselën.

Ne na vjen mirë që një këngëtare me zë të madh, si Rosela, ka një klip të tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here