RoselaRosela Gjylbegu do të jetë pjesëmarrëse në festivalin ‘Kënga Magjike’. Rosela ka pohuar se ndjehet shumë mirë që është përsëri pjesë e Kënges Magjike.

Sipas këngetares ky festival konsiderohet i rëndësishëm dhe jam e kënaqur që jam përsëri pjesëmarrëse”, – është shprehur ajo për Bluetooth. “Këtë vit mund të them se vij përsëri ndryshe.

Këtu bëhet fjalë për një bashkëpunim me një këngëtare të cilën e vlerësoj shumë.

Dhe ajo është Eliza Hoxha dhe ç’është e vërteta kam fatin ta kem shumë mikeshë. Është një kompozim i Darko Dimitrov, ndërsa teksti i përket vetë Eliza Hoxhës.

Nuk dua të zbuloj më shumë, dua që gjithçka të mbetet surprizë për netët e festivalit, aty ku dhe do të shfaqemi përpara publikut”, – është shprehur këngëtarja.

Ajo ka shtuar se suksesin e deritanishëm ua dedikon prindërve të saj, të cilët ka pohuar se e mbështesin në çdo hap që hedh. “Iu jam mirënjohëse për çdo gjë, por gjithashtu edhe miqve dhe dashamirësve të mi të cilët më motivojnë të punoj edhe më shumë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here