Aktorja Rooney Mara ka pranuar se është e tronditur kur u nominua për Oskar për rolin në filmin e njohur “Girl With the Dragon Tattoo”.

Aktorja seksi ka thënë se ende është në emocione dhe nuk e beson se gjendet në listën për të fituar çmimin Oskar në kategorinë për aktoren më të mirë.

“Jam e tronditur”, tha Rooney. “Për mua vetëm të shkoj në Oskar ishte ëndërr e lëre më të jem e nominuar”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here