Ronela zbulon sekretin Këngëtarja Ronela Hajati ka bërë disa pastime në rrjetet sociale perms të cilave i bëri kurioz të gjithë fansat e saj.

Ajo fillimisht nisi me një foto ku thotë se do zbulojë një sekret.

Pastaj postonte foto ku ishin shkrimet ‘edhe pak’.
Dhe ne fund,Ronela tregoi se në fund të muajit janar do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Ajo nuk ka zbuluar detaje te tjera përvec disa sekondave të instrumetalit.

Ronela zbulon sekretin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here