Kur dalim në fotografi dhe në publik për performim jemi gjithnjë pa syze dhe në formë të mirë.

Kjo duket se është moto e Ronela Hajatit.

Bluetooth duke publikuar fotot i sugjeron Ronit se me syze nuk ngjan keq, madje ato e bëjnë të duket edhe më seksi që përkthyer në gjuhën e rrugës thuhet; Më mirë një qorre sesa 10 dashnore… /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here