Pak minuta më parë, Ronela Hajati ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Ai titullohet “Ladies” dhe është një këngë dedikuar vetëm vajzave.

Në klipin e saj, Ronela shfaqet me një grup vajzash duke u argëtuar në shtëpi dhe në ambiente të tjera. Mund ta themi me plot gojën se kjo është këngë që kërcehet dhe mjaft e përshtatshme për sezonin veror. Gjithashtu, këngëtarja shfaqet shumë seksi dhe joshëse.

Duket se këtë herë Ronela e la pas dashurinë për t’ua kushtuar klipin e ri vetëm vajzave. Për më shumë detaje, ndiqni klipin:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here