Ronela Hajati publikon “Mos ik”Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të re.

Ronela bëhet vrasëse në klipin e këngës së saj më të re.
Kënga me titullin “Mos ik” ka tekst dhe muzikë nga Ronela, si zakonisht, ndërsa është punuar në RedBox Entertainment në Kosovë.

Këngëtarja në videoklip shfaqet më e egër se zakonisht, por me shumë stil

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here