Ronela Hajati publikon këngën e saj "Amini"Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të re, të cilën e ka titulluar “Amini”.

“Amini” vjen vetëm një muaj pas publikimit të këngës së fundit “Tiger”, transmeton Koha.net.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur vet ylli i këngës “A do si kjo”, këngë që ka pasur një sukses të madh.

Ndërsa për muzikën është përkujdesur DeVox.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here