Ronela Hajati: Nuk turpërohem për tiparet e miaËshtë përfolur shumë për operacionet plastike të këngëtareve shqiptare dhe jo vetëm.

Një nga emrat që është shkruar tepër në media për ndryshime drastike me anë të kirurgjisë, është edhe këngëtarja Ronela Hajati. Mesa duket kjo gjë e ka revoltuar tej mase këngëtaren. Në një postim në Instagram, të shoqëruar me një foto të sajën pa makeup, ajo i është kundërpërgjigjur akuzave.

Mesa duket akuzat dhe fyerjet që janë bërë në drejtim të Ronelës, kjo e fundit i ka kthyer me të njëjtën ‘monedhë’. Ajo i është drejtuar gazetarëve të disa portaleve që të bëjnë kurs 6 mujor për gazetari.

Ronela Hajati: Nuk turpërohem për tiparet e mia

“S’jam turperuar kurre me asnje tipar te vetes time! Skam qene as miss as e kam mbajtur veten per te bukur! Jam Ronela dhe skam per te ndryshuar per asgjr dhe per aq sa jam mundohem te jem sa me shume ne forme sa mundem… sa per operacione plastike: indeksonline, blic.al dhe fiks.al : i shit on your mouth po shkoni beni ndonje kurs 6 mujor gazetarie! Tung…btë link in my bio per kengen e re!”, shkruan këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here