Ronela Hajati ishte e ftuara rradhës në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës në ABC News.Përveç këngës së re, “Ladies”, Ronela ka folur për mikrofonin e Thumb edhe për “shoqet” e ngushta të cilat i përmend në këngë.

“Duke qenë se jemi shumë të forta si femra, nuk ia vlen të kesh shoqe të ngushta”, – është përgjigjur Ronela kur u pyet sa shoqe të ngushta.

Ndërsa për sa i përket shoqeve të ngushta në botën e showbizzit, këngëtarja shprehet: “Është e pamundur të kesh sado që përpiqesh!”.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here