Ronela Hajati ja kalon Samanta Karavelles...Ato kanë qenë mikesha shumë të ngushta, por tani janë rivale në muzikë dhe në jetë. Bëhet fjalë për këngëtaret Ronela Hajati dhe Samanta Karavella.

Në një vëzhgim që kemi bërë në You Tube (matësi kryesor i momentit për suksesin e një këngë) vëmë re që ndonëse Ronela e ka publikuar këngën e saj “A do si kjo”, ka rreth 2 milion klikime më shumë se Samanta, e cila ka prezantuar këngën e saj “Asnjo si unë”.

Megjithatë të dyja vajzat kanë patur shumë koncerte dhe të dyja këngët janë mjaft të pëlqyera. Madje këngëtarja kosovare, Rita Ora e publikoi këngën e Samantës “Asnjo si unë”, në profilin e saj në Snapchat.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here