Kengetarja e hitit “Neles”, Ronela Hajati, me sa duket eshte zhgenjyer nga aq shume njerez, saqe ka thene se fundmi se plot 90 % e njerezve qe ka dashur, perkrahur dhe besuar, kane rezultuar tradhtare te ndyre.

“Ta shohim kete 10 % qe na ka mbetur….”, ka uruar Ronela, e cila njihet si tip i hapur qe flet pa doreza ne publik.

Eshte e qarte qe ajo i referohet rruges se muzikes, ku normalisht berrylat nuk mungojne dhe ku shpesh konstatohet se pjesa me e madhe e njerezve qe te qendrojne prane e bejne kete per interes personal shkruan Standard.

Ronela eshte “perndjekur” shpesh nga thashethemet , spekullimet ne shtyp, por pavarsisht kesaj, ajo vazhdimisht jep deklarata qe perbejne lajm, sic eshte kjo e “tradhtareve” te ndyre me te cilet ka pasur te beje.

Me siguri heren tjeter kengetarja simpatike do te flasi me emra….

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here