Ronela Hajat së shpejti me projekt të riRonela Hajati edhe zyrtarisht ka paralajmëruar se po punon në projekt të ri.Këngëtarja ka bërë të ditur përmes një mesazhi në Facebook se po bashkëpunon me Niko Komanin dhe Jetmir Bejtuallahun.

“Duke punuar për videon e re . Kam shumë kohë që nuk më pëlqen një këngë kaq sa kjo”, ka shkruar ndër të tjerash Ronela në Facebok.

Por, këngëtarja nuk ka bërë të ditur se për zhanrin e këngës, por duke ditur se këngëtarja ka më shumë Pop, nuk është e çuditshme se të sjell një të tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here