Ronaldo në krahët e Alessandra AmbrosioPas ndarjes nga Irina Shayk, ylli i futbollit Christiano Ronaldo duke se e ka hedhur vështrimin tek një bukuroshe tjetër po aq tërheqëse dhe seksi.

Ronaldo ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram me engjëllin e “Victoria Secret”, Alessandra Ambrosio. “Ishte fanatastike të punoje me këtë ëngjëll” – ka shkruar ai në Instagram. “Së shpejti do të kemi gjëra të reja”.

Kaq ka mjaftuar për të ndezur mediat sociale dhe faqet e para të gazetave dhe revistave rozë.

Alessandra Ambrosia është një nga femrat më të bukura në botë dhe revista “Forbes” e ka renditur si modelen e gjashtë në botë më të paguar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here