foto (4)Fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo është sërish në qendër të lajmeve gossip. Cristini Couto, “Miss Trans Brazil 2007”, ka deklaruar në një intervistë se ka kaluar një natë të zjarrtë me portugezin.

Couto ka deklaruar për revistën “Interviù”, se ka pasur marrëdhënie me shumë futbollist të njohur nga Real Madrid, Atletiko Madrid dhe Barcelona.

“Kam kaluar net të zjarrta me shumë futbollistë të njohur, por askush nuk është si Cristiani im”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here