Ronaldo ka ngritur zërin kohën e fundit për “palumturinë” e tij me klubin aktual, Real Madrid, por duke e shikuar ekipin kah luan, ai duket i lumtur.

27 vjeçari është parë duke bërë qejf me të dashurën e tij Irina Shayk derisa Real Madridi ishte në aksion.

Ronaldo dhe Irina kanë qenë më të interesuar të puthin njëri tjetrin se sa të shikonin ndonjë gol eventual.

Më parë, Ronaldo kishte deklaruar:
“Nuk jam mirë, kur nuk i festoj golat domethënë se nuk jam i lumtur. Është diçka profesionale. Real Madridi e di pse nuk jam i lumtur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here