Ish ylli i futbollit brazilian, Ronaldo pas tërheqjes nga futbolli vetëm pak muaj më parë, është fotografuar në plazhet e mrekullueshme të Ibizas, me të fejuarën e tij, Bia Antony dhe me mamanë.

Ronaldo, i cili gjithmon është kritikuar për lënie pas dore të trupit të tij, këtë herë e ka tëpruar më shumë sec duhej. Shëndeti i tij i tepërt duket qartë edhe nga fotot e tij të fundit.

Vetë Ronaldo ka bërë shaka më shëndetin e tij- Tani që nuk luaj më futboll, mund të më fotografojnë pa këmishë dhe shtypi nuk do më kritikojë më për mbipeshën time, kam zbuluar se jeta si “pensionist” ka aspekte shumë pozitive- ka theksuar ai

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here