Rona Nishliu se shpejt vjen me albumin e riKëngëtarja Rona Nishliu ka kohë që po na tregon se po punon në albumin e saj më të ri, e tani ka treguar se është gati për publikim

“Me motive tona”, do të titullohet projekti më i ri i njërës prej zërave më të fuqishme në skenën tonë.

Është kjo Rona Nishliu e cila përmes një statusi në Instagram ka treguar se shumë shpejt do të publikohet ky projekt.

Ndërkaq albumi do të jetë i gërshetuar me motive tona dhe zhanre të njohura botërore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here